RSS
A A A K

Instrukcja korzystania z BIP

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kędzierzynie-Koźlu umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu.
Podzielone jest ono na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.

W lewej dolnej części ekranu znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl/).

Wyszukiwanie żądanej informacji jest możliwe poprzez wpisanie słowa lub słów kluczowych w polu wyszukiwania umieszczonego w prawej górnej części ekranu. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

W Biuletynie oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te są publikowane w formacie PDF oraz DOC.

Dla lepszej nawigacji w BIP jest funkcja mapa strony (znajdziemy ją w menu na stronie głównej po lewej stronie ekranu), która pozwala na określenie miejsca gdzie jesteśmy aktualnie oraz możemy zobaczyć pogląd działów i podziałów.Opublikował: Ireneusz Major
Publikacja dnia: 04.04.2014
Podpisał: Ireneusz Major
Dokument z dnia: 04.04.2014
Dokument oglądany razy: 2 828